S. Kamila Łyko w dniach 02-06.06.2025 r. przebywała z dziećmi na Zielonej Szkole w Murzasichle, wiosce położonej niedaleko Zakopanego. Siostra podczas wyjazdu edukacyjnego pełniła rolę wychowawcy klasy trzeciej. Dzięki sprzyjającej pogodzie, dzieci wraz z opiekunami mogły wędrować po górskich szlakach i podziwiać piękne krajobrazy. Ciekawym doświadczeniem była wizyta w Tatrzańskim Parku Narodowym w Kuźnicach oraz zwiedzanie Centrum Edukacji Przyrodniczej. Nie zabrakło atrakcji takich jak: przejazd bryczką, ognisko, spacer po Krupówkach. Dzieci ubogacone pięknem Tatr, bezpiecznie i szczęśliwie powróciły do Będzina.



